Ze světa schodů

Ze světa schodů

Interiérové skleněné schodiště

Interiérové skleněné schodiště nabízí nevšední a velmi moderní vzhled. Schodiště je často kombinováno s nerezovým zábradlím. Pro Vaši inspiraci jsme připravili několik ukázek námi vyráběných skleněných schodů.

Jak je z obrázků patrné, skleněné schodiště se vyrábí v různých provedeních.

V naší nabídce naleznete skleněné vřetenové schodiště, kde jsou stupně uchyceny na nerezovém středovém sloupu. Na přímé nebo lomené schodiště používáme nerezové nebo ocelové bočnice. Ocelové bočnice dodáváme lakované v odstínech RAL. Pro ty, kteří požadují co nejméně kovových prvků, vyrábíme skleněné schodiště pouze s nerezovými držáky. Schody ze skla velmi hezky prosvětlí tmavší prostory  a dodají prostoru vzdušnost. Skleněné schodiště vyrábíme v různém barevném provedení stupňů a nabízíme nalepení protiskluzové fólie, která mimo jiné zabraňuje poškození skleněného povrchu. Novinkou je také podsvícení skleněných stupňů.

Skleněné schodiště vyrábíme převážně na zakázku dle přání zákazníka. Neváhejte nás proto kontaktovat pro více informací. Cena schodů se vždy odvíjí od zvolené konstrukce, kterou s Vámi pečlivě probereme, a navrhneme několik různých variant.

-


Publikováno v sekci Magazín