Ze světa schodů

Ze světa schodů

Obložení schodiště

Máte doma betonové schodiště a chcete ho proměnit v dřevěné schodiště? Ne vždy na začátku stavby rodinného domu mají lidé rozmyšleno, jak bude schodiště vlastně vypadat.

Dost často celá situace vyústí ve vybudování betonového schodiště, které je nutné ve finální fázi něčím obložit. Materiálů na obložení schodiště je v dnešní době nespočet, ale pro ty, kteří přece jen nechtějí obklad kamenem nebo dlažbou, nabízíme obložení schodiště dřevem. Ať už se jedná o rovné schodiště nebo točité schodiště, výrobu dřevěných stupnic nebo kompletní obložení betonového schodiště, rádi Vám s touto záležitostí pomůžeme. Obklad schodiště v mnoha případech návštěva ani nepozná od celodřevěného samonosného schodiště.

Důležitá je přesnost vybetonovaných schodů. V některých případech se totiž setkáváme s velkými rozdíly, a proto je nutné schodiště ještě před finálním obkladem upravit. Především u obloukových schodů je velmi důležité schodiště přizpůsobit obložení. U těchto zakázek je nutné přesné zaměření. Pro tyto případy se používají moderní technologie, které zaručují vysokou přesnost a také velkou úsporu času. V naší společnosti máme k dispozici laserové zařízení FlexiJet, které splňuje veškeré požadavky.

Samozřejmostí u obložení schodiště dřevem je také dodání zábradlí na schodiště. Zde má zákazník na výběr z celé škály dřevěných zábradlí, kovových zábradlí nebo také zábradlí ze skla. Jako doplňkové zboží k obložení nabízíme ochranné lišty na zeď, které zabraňují znečištění při zametání a vytírání schodiště.

Až budete uvažovat o obložení betonových schodů, nezapomeňte na přírodní obnovitelný materiál, který díky svým vlastnostem prospívá lidskému zdraví a je velmi příjemný na pohled i na dotek. V naší společnosti je volba dřeva jasná, jaká je ta Vaše?


 

Publikováno v sekci Magazín