Ze světa schodů

Ze světa schodů

Schodiště jede na Bau 2015 do Mnichova!!

Jak jsme Vás již informovali, naše společnost vyrazila v lednu 2015 představit schodiště a balkónové zábradlí vlastní výroby na prestižní výstavu Bau 2015 do německého Mnichova.

Na ploše více než 180 000 m2 se letos představilo přibližně 2 000 vystavovatelů z celého světa.  Každoročně výstavu Bau, kde firmy prezentují architekturu, stavební materiály, vybavení interiérů a mnohé další, navštíví přes 250 000 návštěvníků. I letos bylo opravdu na co koukat.

Ten, kdo výstavu v minulosti už navštívil, ví, že na výstavě jsou prezentovány především kvalitní produkty a nabízeno mnoho inovačních řešení ve stavebnictví. Návštěvníci z řad podnikatelů zde hledají nové obchodní příležitosti a ostatní, vybaveni svými projekty rodinných domků, hledají nová vhodná řešení a sledují design na národní i mezinárodní úrovni.  

Člověk by řekl, že na tak velké výstavě se náš stánek ztratí, ale osobně nás velmi mile překvapilo, kolik návštěvníků se u nás zastavilo a jaký byl ohlas na novinky, které jsme sem přivezli. Jednalo se hlavně o nové točité schodiště s atypickým středovým sloupem, ale také velmi oblíbený systém schodů uchycený do přilehlé stěny pomocí speciální konzole. Na našem stánku nemohla chybět ani ukázka schodiště ze skla, které je dnes díky své jednoduchosti a čistému designu velmi žádané, schodiště Faltwerk nebo standardní zadlabané schodiště. Ale nebylo to pouze schodiště, co jsme sebou do Mnichova vezli! V loňském roce jsme do sortimentu zařadili výrobu balkónového zábradlí a i tyto výrobky jsme museli také ukázat. Veškeré produkty prezentované na výstavě měly veliký ohlas. Níže jsme pro ty z Vás, kteří se na výstavu nedostali, připravili alespoň fotografii našeho stánku a detailní pohled na prezentované točité schodiště.

Pokud potřebujete doplňující informaci k novinkám pro rok 2015, neváhejte nás oslovit. Rádi Vám prozradíme, jaká je cena schodiště nebo pouze pomůžeme s výběrem vhodného typu schodiště a s volbou nejvhodnější konstrukce. 


 

Publikováno v sekci Magazín