Ze světa schodů

Ze světa schodů

Obložení schodiště

Publikováno v sekci Magazín

Máte doma betonové schodiště a chcete ho proměnit v dřevěné schodiště? Ne vždy na začátku stavby rodinného domu mají lidé rozmyšleno, jak bude schodiště vlastně vypadat.

Schodiště jede na Bau 2015 do Mnichova!!

Publikováno v sekci Magazín

Jak jsme Vás již informovali, naše společnost vyrazila v lednu 2015 představit schodiště a balkónové zábradlí vlastní výroby na prestižní výstavu Bau 2015 do německého Mnichova.

Cena schodiště

Publikováno v sekci Magazín

Zdravíme návštěvníky našich webových stránek a všechny, kteří plánují schodiště nebo jen hledají inspiraci do svého rodinného domu.

Vznášející se schodiště „Flying Steps“

Publikováno v sekci Magazín

Schody a schodiště nabízené v několika materiálech, vyznačující se superlehkým designem, který splňuje nejvyšší požadavky moderně smýšlejících zákazníků.

Schody a schodiště

Publikováno v sekci Magazín

Plánujete stěhování do podkrovního bytu? Přemýšlíte o rekonstrukci chalupy a chcete využít i půdní prostory? Nebo stavíte rodinný dům a rozhodujete se, jak se dostat do patra? Pro všechny, kteří pokyvují, jsme připravili tento článek.

Dřevěné schodiště a jejich údržba

Publikováno v sekci Magazín

Stejně jako u dřevěných schodů i u nábytku z masivního dřeva je důležitá údržba. Než se ale začneme bavit o údržbě schodiště, musíme také zmínit, že důležitou roli hraje

Interiérové skleněné schodiště

Publikováno v sekci Magazín

Interiérové skleněné schodiště nabízí nevšední a velmi moderní vzhled. Schodiště je často kombinováno s nerezovým zábradlím. Pro Vaši inspiraci jsme připravili několik ukázek námi vyráběných skleněných schodů.

Moderní interiérové dřevěné schodiště

Publikováno v sekci Magazín

Dnešní doba sebou přináší spoustu novinek ve stavebnictví a samozřejmě se to týká i našeho odvětví. Než jsem nastoupil do firmy, znal jsem pouze zadlabané dřevěné schodiště a sedlové schodiště...

Měření prostoru pro schodiště pomocí laserového přístroje Flexijet 3D

Publikováno v sekci Magazín

Abychom zaručili přesnou výrobu složitých typů dřevěných schodišť, nabízíme Vám zaměření prostoru pro schody pomocí moderního laserového přístroje Flexijet 3D. Součástí přístroje je profesionální 3D měřící software, který vytvoří 3D výkres do systému CAD.

Navštivte náš stánek na výstavě BAU 2015 v Mnichově / Německo

Publikováno v sekci Výstavy

Termín 19. - 24. ledna 2015, Hala B5

Dřevěné schodiště - postup výroby

Publikováno v sekci Magazín

Než se dostane dřevěné schodiště do výroby, musí nejdříve požadovaný výrobek do projekce. Zde vznikne po zadání veškerých rozměrů a vybrání vhodného typu schodiště, přesný výkres který putuje k zákazníkovi s cenovou nabídkou na odsouhlasení...